

Wolf Point
Wolf Point, Montana bölgesinde (ABD), 609 m rakımda bir kasabadır. Nüfusu yaklaşık 2.517 (2020). Köppen sınıflandırmasına göre burada soğuk bozkır iklimi (BSk) hâkimdir: az yağış, gece ile gündüz arasında büyük sıcaklık farkı ve güçlü güneş.
En iyisi: May · Eyl–Eki. Ay ay sıcaklık, güneş ve kuru günler.
Kısaca Wolf Point
Hava puanı en yüksek aylar
Temmuz ayı ortalama en yüksek
Ocak ayı ortalama en düşük
72 mm yağış
6 mm yağış
8,3 km içinde
Wolf Point hava durumu
Şimdi ve önümüzdeki on gün. 14 ve 30 günlük tahmin bir tık ötede.
Güneşli · rüzgâr 19 km/h · nem 61%
Wolf Point'e ne zaman gidilir
Her ayın hava puanı (sıcaklık, güneş, kuru günler), sıcaklıkları ve yağışıyla.
| Oca | Şub | Mar | Nis | May | Haz | Tem | Ağu | Eyl | Eki | Kas | Ara | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puan | 45 | 48 | 44 | 66 | 72 | 65 | 55 | 59 | 85 | 71 | 47 | 47 |
| En yüksek | -4° | -1° | 7° | 15° | 21° | 26° | 31° | 30° | 24° | 15° | 5° | -2° |
| En düşük | -15° | -13° | -6° | 0° | 6° | 11° | 14° | 13° | 7° | 0° | -7° | -13° |
| Yağış (mm) | 9 | 6 | 13 | 22 | 49 | 72 | 51 | 35 | 23 | 19 | 10 | 8 |
| Yağışlı gün | 4 | 3 | 4 | 7 | 11 | 13 | 9 | 8 | 7 | 6 | 4 | 4 |
Wolf Point'te neler var
Konserler, futbol maçları, yaklaşan resmî tatiller ve yıl boyu kasabanın festivalleri.
Wolf Point'teki anıtlar ve müzeler
Diğer müzeler: Wolf Point Area Historical Society Museum · Wolf Point Area Museum
Wolf Point çevresinde açık hava
Kasabadan geçen yürüyüş rotaları ve 15 km içinde yapılacaklar: dağ evleri, seyir noktaları, tırmanış, kamp, kayak merkezleri ve dalış noktaları.
Wolf Point çevresinde doğa
Ekim ayında yaban hayatı
ABD'da bu ay, yılın geri kalanına göre en çok görülen kuşlar ve memeliler.
Wolf Point'in gökyüzü
Yakındaki fosil yatakları
Fosil yatakları: 4 · 1 km
Çevredeki formasyonlar
Wolf Point çevresindeki kasaba ve köyler
Her birinin kendi sayfası var: hava durumu, iklim ve en iyi gezi zamanı.
Yukarıdan Wolf Point
Posta kodu
Wolf Point'e ulaşım
Wolf Point yakınındaki yerler
Wolf Point ile benzer iklimdeki yerler
Ay ay sıcaklık, yağış ve güneşlenmeye göre eşleştirildi.