



Smiths Station
Smiths Station, Alabama bölgesinde (ABD) küçük bir şehirdir. Nüfusu yaklaşık 5.384 (2020). Köppen sınıflandırmasına göre burada nemli subtropikal iklim (Cfa) hâkimdir: yağış yıl boyuna yayılır, gerçek bir kurak mevsim yoktur.
En iyisi: Nis · Eki–Kas. Ay ay sıcaklık, güneş ve kuru günler.
Kısaca Smiths Station
Hava puanı en yüksek aylar
Temmuz ayı ortalama en yüksek
Ocak ayı ortalama en düşük
141 mm yağış
79 mm yağış
14 km içinde
Smiths Station hava durumu
Şimdi ve önümüzdeki on gün. 14 ve 30 günlük tahmin bir tık ötede.
Açık · rüzgâr 14 km/h · nem 71%
Smiths Station'a ne zaman gidilir
Her ayın hava puanı (sıcaklık, güneş, kuru günler), sıcaklıkları ve yağışıyla.
| Oca | Şub | Mar | Nis | May | Haz | Tem | Ağu | Eyl | Eki | Kas | Ara | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puan | 52 | 63 | 71 | 76 | 58 | 39 | 33 | 36 | 58 | 81 | 79 | 56 |
| En yüksek | 14° | 17° | 21° | 25° | 28° | 31° | 33° | 32° | 30° | 25° | 20° | 16° |
| En düşük | 1° | 3° | 6° | 9° | 15° | 19° | 21° | 21° | 18° | 11° | 6° | 2° |
| Yağış (mm) | 116 | 132 | 156 | 109 | 92 | 110 | 141 | 108 | 89 | 79 | 111 | 124 |
| Yağışlı gün | 10 | 11 | 11 | 10 | 12 | 16 | 19 | 17 | 9 | 8 | 8 | 11 |
Smiths Station'da neler var
Konserler, futbol maçları, yaklaşan resmî tatiller ve yıl boyu kasabanın festivalleri.
Smiths Station'daki anıtlar ve müzeler
Smiths Station çevresinde açık hava
Kasabadan geçen yürüyüş rotaları ve 15 km içinde yapılacaklar: dağ evleri, seyir noktaları, tırmanış, kamp, kayak merkezleri ve dalış noktaları.
Smiths Station çevresinde doğa
Ekim ayında yaban hayatı
ABD'da bu ay, yılın geri kalanına göre en çok görülen kuşlar ve memeliler.
Smiths Station'un gökyüzü
Smiths Station çevresinde depremler
Son 30 gün (300 km içinde) ve 1950'den bu yana kayıtlar.
Smiths Station çevresindeki kasaba ve köyler
Her birinin kendi sayfası var: hava durumu, iklim ve en iyi gezi zamanı.
Yukarıdan Smiths Station
Posta kodu
Smiths Station'a ulaşım
Smiths Station yakınındaki yerler
Smiths Station ile benzer iklimdeki yerler
Ay ay sıcaklık, yağış ve güneşlenmeye göre eşleştirildi.